जनरल इन्स्योरेन्स कम्पनीको IPO निस्कासन हुदै……

नेपाल धितो र एक्सचेन्ज बोर्ड (SEBON) ले सामान्य सेयर (आईपीओ) जारी गर्न जनरल बीमा कम्पनी लिमिटेडलाई अनुमोदन गरेको छ।

नेपाल धितो र एक्सचेन्ज बोर्ड को स्वीकृति पछि, कम्पनीले अब जनतामा 30 लाख आईपीओ जारी गर्नेछ। कम्पनीले कर्मचारीलाई 5% सेयर र  mutual funds 5% सेयर छुट्याउने छ र बाँकी सबै सेयरहरु सर्वसाधारणलाई बेच्नेछ। कम्पनीले प्रक्रिया पछि चाँडै आईपीओ निस्कासन गर्ने योजना बनाएको छ।

IPO of General Insurance Company, Check detail

CompanyIPO rateIPO to issueTotal Value
General Insurance Company10030,00,00030,00,00,000 ( Rs. 30 Crore)

आईपीओ जारी भएपछि कम्पनीको भुक्तानी पूंजी १ अर्ब रुपैयाँमा पुग्नेछ।

जनरल इन्स्योरेन्स कम्पनी (जीआईसी) नेपालमा सब भन्दा द्रुत बृद्धि हुने बीमा कम्पनी हो। कम्पनी प्रमुख व्यक्तिहरू हाइड्रो वैक वित्तिय संस्था जस्ता विविध क्षेत्रबाट आएका छन्। कम्पनीले सम्पत्ति बीमा, मोटर बीमा, समुद्री, हाउसहोल्ड, ट्राभल मेडिकल बीमा, व्यक्तिगत दुर्घटना, चोरी, पैसा र COVID बीमा प्रदान गर्दछ। कम्पनी आज सम्म नेपालमा सार्वजनिक बीमा गर्न सफल छ।

व्यवसायको विकासको सन्दर्भमा कम्पनीले सार्वजनिक बीमाको माग पूरा गर्न सबै शहर र सहरी क्षेत्रहरूमा नेपालभर शाखा विस्तार गर्नेछ भने जीआईसी नेपालले आउँदो वर्षहरूमा ग्राहकहरुलाई नयाँ उत्पादनहरु प्रदान गर्दछ।

information Company’s Board of Directors

Contact info of Company

  • Hattisar, Kathmandu,
  • NepalP.O. Box No:2290 
  • Phone: 01-4443944, 01-4445844, 01-4445644
  • Toll Free Number : 16600188866 
  • Email: info@generalinsurance.com.np

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *